Nasz personel

Bez nazwy 1v1

//mabecare.pl/wp-content/uploads/2019/04/foto-Basia-min.jpg

Basia

| masażystka

Kobieta kot, lubi ciepło i dotyk. Wesoła, otwarta, łatwo nawiązuje kontakt z ludźmi i szuka w nich dobra. Nie poprzestała na specjalistycznym wykształceniu z wynikiem celującym i wciąż szuka nowego w masażach. Stale poszerza swoje kwalifikacje i umiejętności na licznych kursach. Relaksacyjny lomi lomi nui - masaż hawajski, Padanghata- masaż indyjski wykonywany stopami, masaż tantryczny, masaż gorącymi kamieniami, masaż bańką chińską. Z wielką troską masuje kobiety przy nadziei. Basia, to pasjonatka i entuzjastka medycyny niekonwencjonalnej. Obecnie przygotowuje się do stopnia mistrza w reiki. Wierzy w uzdrawiającą moc dotyku i harmonijny przepływ energii. Odblokowuje czakramy, gdy qi nie płynie swobodnie. Radzi, jak korzystać z naturalnych uzdrawiających zdolności, chociażby przez codzienne ćwiczenia Qi Gong. Proste układy, które pielęgnują życiową siłę. Wielkim powodzeniem i zainteresowaniem cieszą się jej autorskie masaże: "Siódme Niebo"- zmysłowy relaks, "Piekło" - mocny ujędrniający, rozbijający cellulit. Ma wielu powracających klientów z całego kontynentu.

W domu relaksuje się przy muzyce Yasmin Levy i Leszka Możdżera. Uwielbia gotować. A jej pierogi uzbeckie skradły serce niejednego.

W rękach Basi, jesteś w najlepszych rękach w jakich możesz być! 🙂

//mabecare.pl/wp-content/uploads/2019/06/foto-Mariia-1.jpg

Mariia

| kosmetolog

Mistrz przedłużania, laminowania i kolagenu rzęs. Sprawi, że rzęsy Twoje staną się zadbane, mocne i zdrowe. W każdej klientce znajdzie naturalne piękno, wyeksponuje je. Wykonuje także inne zabiegi kosmetyczne oraz masaże. Przy dobrej muzyce podziwia krajobrazy, piękno natury.

//mabecare.pl/wp-content/uploads/2019/04/foto-Konstancja-min.jpg

Konstancja

| technik usług kosmetycznych

W branży od 2014 roku. Lubi zajęcia wymagające skupienia i precyzji, dlatego takie zabiegi jak manicure czy aplikacja rzęs dają jej dużo satysfakcji. Zadowolenie klienta stawia zawsze na pierwszym miejscu. W pracy sumienna i zasadnicza, poza pracą - niespokojny duch. Nie wyobraża sobie życia bez regularnych ucieczek od codzienności, w postaci krótszych lub dłuższych wypadów za miasto, lub za granicę. Spędzanie czasu w domu też ją relaksuje. Ceni sobie relacje z bliskimi przyjaciółmi i rodziną.

Konstancja przyprawi Was o piękne rzęsy, zadbane dłonie, stopy i wypoczętą buzię 🙂

//mabecare.pl/wp-content/uploads/2019/04/foto-Agnieszka-min.jpg

Agnieszka

| fryzjerka

Dyplomowana mistrzyni fryzjerstwa damsko-męskiego z dwudziestoletnim doświadczeniem. Praca jest jej pasją. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestniczy w szkoleniach na terenie Polski oraz zagranicą. Przywiązują dużą wagę do jakości produktów podążając za nowymi trendami. Wolny czas lubi spędzać na świeżym powietrzu jeżdżąc na rowerze.

//mabecare.pl/wp-content/uploads/2019/04/foto-Ewelina-c-min.jpg

Ewelina

| recepcjonistka

Magister administracji publicznej. Posiada kilkuletnie doświadczenie w obsłudze klienta. Cechuje ją wysoka kultura osobista, komunikatywność, otwartość na drugiego człowieka. Zawsze uśmiechnięta i pomocna, robi najlepszą kawę w Trójmieście. Poza pracą lubi spędzać czas z rodziną, słuchać muzyki i testować nowe przepisy na bezglutenowe wypieki.

Comments are closed.

Top