Modelowanie sylwetki

Wykorzystując najnowocześniejsze technologie z branży kosmetycznej, oferujemy szeroki wybór zabiegów mających na celu modelowanie sylwetki. Są one dedykowane osobom, które chcą ujędrnić skórę i wymodelować ciało bez konieczności korzystania z pomocy chirurga plastycznego. Zabiegi te są nieinwazyjne, a ponadto dają wymierne efekty, zwłaszcza w połączeniu ze zdrowym trybem życia. Dzięki nim można zredukować tkankę tłuszczową, ujędrnić całe ciało oraz pozbyć się cellulitu.

Jakie zabiegi powodują redukcję cellulitu?

Cellulit jest zmorą zdecydowanej większości kobiet. Jego przyczyn jest wiele, od czynników genetycznych aż po hormonalne. Powstawanie cellulitu jest długotrwałe, wieloetapowe i polega na gromadzeniu się w skórze powiększonych komórek tłuszczowych, które powodują zaburzony przepływ w naczyniach oraz utratę elastyczności skóry. W redukcji cellulitu pomóc mogą oferowane przez nasz salon zabiegi, na przykład endermomasaż wykonywany przy pomocy urządzenia Magnifico. Zabieg ten powoduje, że komórki tłuszczowe (adipocyty) zostają zmniejszone. Dla najlepszych efektów zalecamy wykonanie serii 6-10 zabiegów.

Redukcja tkanki tłuszczowej

W ofercie salonu znajdziesz również zabieg, który pozwoli pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Mowa oczywiście o liposukcji ultradźwiękowej. Także do wykonania tego zabiegu wykorzystujemy nowoczesne urządzenie Magnifico, które wyposażone jest w specjalną głowicę umożliwiające przeprowadzenie go pod ciśnieniem. Pozwala to na zmaksymalizowanie efektów. Liposukcja zwiększa aktywność procesu lipolizy w komórkach tłuszczowych, dzięki czemu zmniejsza ilość tkanki tłuszczowej. Usprawnia również lokalny przepływ krwi, co jest dodatkowym czynnikiem ją redukującym.
Jeśli więc marzy Ci się gładkie, jędrne ciało bez cellulitu – przyjdź do naszego salonu i zapytaj o szczegóły zabiegów powodujących efektywne modelowanie sylwetki.

Comments are closed.

Top