Metody modelowania sylwetki

Blog

Choć zdrowa dieta i ćwiczenia fizyczne to najlepsi sprzymierzeńcy w walce o upragnioną sylwetkę, to niestety nie zawsze są one wystarczające. Często niezbędne stają się dodatkowe zabiegi z zakresu modelowania, które usuwają nadmiar tkanki tłuszczowej oraz ujędrniają ciało. Które z nich gwarantują najlepsze rezultaty?

Masaż bańką chińską

Masaż ten to znakomita metoda na zredukowanie cellulitu, poprawienie ukrwienia ciała, pozbycie się z ciała toksycznych substancji i przyspieszenie przemiany materii. Polega on na próżniowym zasysaniu podskórnych tkanek za pomocą przeznaczonych do tego celu baniek i odpowiedniej techniki ich przesuwania po skórze. Seans zazwyczaj trwa około 30 minut, choć w przypadku większych partii ciała, np. nóg, może trwać nawet godzinę. Aby przyniósł on oczekiwane efekty, duże znaczenie ma systematyczność wykonywania, najlepiej w seriach około 10 zabiegów, co najmniej raz w tygodniu. Pozytywne efekty wspierają także preparaty używane w trakcie masażu bańką chińską, które mają za zadanie m.in. stymulować mikrokrążenie. W naszym gabinecie są to preparaty m.in. na bazie kofeiny oraz cynamonu, działające pobudzająco na skórę.

Liposukcja ultradźwiękowa

Kolejnym zabiegiem pomagającym w modelowaniu sylwetki jest liposukcja ultradźwiękowa. Jest to bezbolesna i nieinwazyjna procedura, mająca na celu usunięcie nadmiaru tłuszczu z problematycznych obszarów, takich jak brzuch czy plecy. Opiera się on na wykorzystaniu ultradźwięków generowanych za pomocą specjalnej głowicy. Ultradźwięki te generowane są by oddzielić komórki tłuszczowe od tkanek, pobudzić metabolizm komórkowy oraz poprawić krążenie krwi, bez niebezpieczeństwa uszkodzenia tkanek, nerwów oraz naczyń krwionośnych. Efekty widać najczęściej po trzech miesiącach, choć zależą one od stanu wyjściowego i ilości tłuszczu niezbędnego do usunięcia. W naszym gabinecie na zabiegi liposukcji ultradźwiękowej można uzyskać atrakcyjny, 20-procentowy rabat przy zakupie serii 10 zabiegów.

Metody modelowania sylwetki takie jak masaż bańką chińską i liposukcja ultradźwiękowa, to sposoby przynoszące najlepsze efekty, gdy połączy się je ze zdrowym stylem życia.

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Top