Liposukcja ultradźwiękowa

//mabecare.pl/wp-content/uploads/2018/07/liposukcja_ultradzwiekowa.jpg

To skuteczny sposób na redukcję tkanki tłuszczowej za pomocą urządzenia MAGNIFICO nagrodzonego w prestiżowym konkursie Inspiracje Roku 2014 w kategorii "Urządzenia kosmetyczne na twarz i ciało" zorganizowanym przez magazyn SPA Inspirations.

Liposukcja ultradźwiękowa jest jedną z najskuteczniejszych metod redukcji tkanki tłuszczowej. Fale ultradźwiękowe wywołują zjawisko kawitacji - jest to zjawisko fizyczne, które następuje wskutek zmian ciśnienia wewnątrz cieczy, wywołanych przez źródło dźwiękowe. Zmiany ciśnienia oddziałują na mikropęcherzyki obecne m.in w tkance tłuszczowej. To właśnie za pomocą implozji milionów mikropęcherzyków przypadających na 1 cm3 dochodzi do rozbicia struktur adipocytów czyli naszych komórek tłuszczowych. Uszkodzony adipocyt uwalnia swoją zawartość, która następnie jest metabolizowana z organizmu naturalnymi drogami.

Lipoliza ultradźwiękowa zwiększa aktywności procesu lipolizy w komórkach tłuszczowych oraz usprawnia lokalny przepływ krwi:

tkanka

Urządzenie wyposażone jest w głowicę, która umożliwia przeprowadzenie zabiegu liposukcji ultradźwiękowej pod ciśnieniem maksymalizując efekty.
Najlepsze rezultaty zostają osiągnięte przy wykonywaniu serii zabiegów 6-10. Raz w tygodniu. Zachęcamy rownież do połączenia zabiegu liposukcji ultradźwiękowej z endermomasażem.
Liposukcja zabieg na wybraną partię: - brzuch, plecy, uda + pośladki, ramiona :
80 zł -  jeden zabieg
68 zł - zniżka - 15 %  koszt jednego przy zakupie zakupie karnetu 6 zabiegów - 408 zł
64 zł - zniżka - 20 %  koszt jednego zabiegu przy zakupie karnetu 10 zabiegów –640 zł

Liposukcją  ultradźwiękową I endermomasaż w połączeniu - zabieg na wybraną partię - brzuch, plecy, uda + pośladki, ramiona :

120 zł - jeden zabieg

102 zł - zniżka - 15% koszt jednego zabiegu przy zakupie karnetu 6 zabiegów –612 zł

Przy zakupie 10 zabiegów zniżka 20%, zaoszczędzisz 240 zł !! Płacąc 960 zł zamiast 1200 zł !

Comments are closed.

Top