Mezoterapia mikroigłowa frakcyjna

Bez nazwy 1v1

//mabecare.pl/wp-content/uploads/2018/07/mezoterapia_mikroigłowa.jpg

Wykonywany w naszym salonie zabieg frakcyjnej mezoterapii mikroigłowej stanowi alternatywę dla zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Dzięki niemu można skutecznie odmłodzić i ujędrnić skórę, w sposób nieinwazyjny i bezpieczny. Do zabiegu wykorzystujemy opatentowaną technologię pulsujących igieł Dr Pen. Urządzenie Dr Pen zostało wyróżnione w prestiżowym konkursie Inspiracje Roku 2016 w kategorii "Urządzenia kosmetyczne na twarz i ciało".

Każda kobieta marzy o pięknej skórze oraz młodym wyglądzie. Niestety wraz z wiekiem cykl komórkowy ulega wydłużeniu z 28 dni do nawet 60. Wtedy skóra staje się odwodniona, a bariera hydrolipidowa ulega uszkodzeniu, innymi słowy skóra staje się sucha i szorstka. Receptą na rozwiązanie tego problemu jest mezoterapia, która dodatkowo redukuje zmarszczki i rewitalizuje skórę.

Na czym polega zabieg?

W trakcie zabiegu wykonuje się w skórze nakłucia różnej głębokości za pomocą pulsujących igieł. Dzięki temu powstaje około 250 000 mikrokanalików, będących swoistymi wrotami dla substancji aktywnych. Zdolność penetracji w głębsze warstwy skóry wzrasta nawet o 1000 razy.

Terapia wdrażana podczas mezoterapii polega na stymulacji fibroblastów do tworzenia kolagenu (CIT – Collagen Induction Therapy). Pobudzenie skóry właściwej poprzez nakłuwanie aktywuje procesy tworzenia nowych włókien kolagenowych i elastyny oraz przebudowę (remodelling).
Stymulacja warstwy podstawnej naskórka zwiększa grubości żywych warstw naskórka oraz usprawnia syntezę NMF (Natural Moisturizing Factor – naturalny czynnik nawilżający).
W zależności od głębokości nakłuwania możemy stymulować procesy zachodzące w warstwie podstawnej naskórka lub w skórze właściwej.
Głębokość oraz intensywność zabiegu dobiera kosmetolog. Zabieg mezoterapii polecamy połączyć z nieinwazyjnym liftingiem twarzy.

Jakie są efekty mezoterapii?

Zabieg mikroigłowy jest bardzo prosty i bezpieczny. W zależności od wieku i kondycji skóry stosuje się odpowiednią długość igieł. Efekty są widoczne niemal natychmiast, jednakże jeśli zależy Ci na trwałych zmianach musisz poddać się serii zabiegów. Mezoterapia powoduje:
• zagęszczenie skóry,
• poprawa nawilżenia,
• wygładzenie zmarszczek,
• ujędrnienie skóry,
• redukcja blizn i rozstępów.
W naszym salonie zabieg może być wzbogacony o koktajl dopasowany odpowiednio do potrzeb klienta. W ofercie posiadamy koktajle zawierające:

  • kwas hialuronowy,
  • witaminy,
  • aminokwasy.

Obudowa stelażu skórnego trwa kilka miesięcy. Pomimo rozłożonego procesu w czasie, pierwsze efekty możemy zauważyć w przeciągu dwóch tygodni. Jednocześnie długi proces przebudowy daje nam gwarancję, że efekt nie jest tymczasowy i będzie się długo utrzymywał.

Dla uzyskania jak najlepszych rezultatów zalecamy wykonanie serii minimum 5 zabiegów w odstępie trzech tygodni. Spektakularne efekty przynosi terapia łączona z zabiegiem nieinwazyjnego liftingu.

Cena zabiegu:

299 zł - Twarz + szyja +dekolt 
239 zł – zniżka 20%  koszt jednego zabiegu przy zakupie pakietu 6 zabiegów – 1435 zł zamiast 1794 zł

Poszerzenie zabiegu (ceny sumujemy):

Koktajl dobrany do potrzeb skóry – 50 zł
Znieczulenie – 50 zł
Peeling kawitacyjny – 40 zł

Więcej informacji w naszym salonie ! Zadzwoń i umów się na wizytę +48 531 088 979

Comments are closed.

Top