Frakcyjna mezoterapia mikroigłowa

Bez nazwy 1v1

Zabieg frakcyjnej mezoterapii mikroigłowej stanowi alternatywę dla zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Wykorzystujemy opatentowaną technologię  pulsujących igieł Dr Pen.  Urządzenie Dr Pen zostało wyróżnione w prestiżowym konkursie Inspiracje Roku 2016 w kategorii "Urządzenia kosmetyczne na twarz i ciało".

Wraz z wiekiem cykl komórkowy ulega wydłużeniu z 28 dni do nawet 60! Nasza skóra staje się odwodniona, a bariera hydrolipidowa ulega uszkodzeniu, innymi słowy skóra staje się sucha i szorstka.

//mabecare.pl/wp-content/uploads/2018/07/mezoterapia_mikroigłowa.jpg

Na czym polega zabieg?

Na wykonaniu nakłuć różnej głębokości w skórze za pomocą pulsujących igieł. W trakcie zabiegu powstaje około 250 000 mikrokanalików, będących swoistymi wrotami dla substancji aktywnych. Zdolność penetracji w głębsze warstwy skóry wzrasta nawet o 1000 razy.

Terapia polega na stymulacji fibroblastów do tworzenia kolagenu (CIT – Collagen Induction Therapy), pobudzenie skóry właściwej poprzez nakłuwanie aktywuje procesy tworzenia nowych włókien kolagenowych i elastyny oraz przebudowę (remodelling).

Stymulacja warstwy podstawnej naskórka zwiększa grubości żywych warstw naskórka oraz usprawnia syntezę NMF (Natural Moisturizing Factor – naturalny czynnik nawilżający).

W zależności od głębokości nakłuwania możemy stymulować procesy zachodzące w warstwie podstawnej naskórka lub w skórze właściwej.

Głębokość oraz intensywność zabiegu dobiera kosmetolog.

Jakie są efekty zabiegu ?

  • Zagęszczenie skóry
  • Poprawa nawilżenia
  • Wygładzenie zmarszczek
  • Ujędrnienie skóry
  • Redukcja blizn i rozstępów

W naszym salonie zabieg może być wzbogacony o koktajl dopasowany odpowiednio do potrzeb klienta. W ofercie posiadamy koktajle zawierające:

  • kwas hialuronowy,
  • witaminy,
  • aminokwasy.

Obudowa stelażu skórnego trwa kilka miesięcy. Pomimo rozłożonego procesu w czasie, pierwsze efekty możemy zauważyć w przeciągu dwóch tygodni. Jednocześnie długi proces przebudowy daje nam gwarancję, że efekt nie jest tymczasowy i będzie się długo utrzymywał.

Dla uzyskania jak najlepszych rezultatów zalecamy wykonanie serii minimum 5 zabiegów w odstępie trzech tygodni. Spektakularne efekty przynosi terapia łączona z zabiegiem nieinwazyjnego liftingu.

Cena zabiegu:

299 zł - Twarz + szyja +dekolt 
239 zł – zniżka 20%  koszt jednego zabiegu przy zakupie pakietu 6 zabiegów – 1435 zł zamiast 1794 zł

Poszerzenie zabiegu (ceny sumujemy):

Koktajl dobrany do potrzeb skóry – 50 zł
Znieczulenie – 50 zł
Peeling kawitacyjny – 40 zł

Więcej informacji w naszym salonie ! Zadzwoń i umów się na wizytę +48 531 088 979

Comments are closed.

 
Top